28 lutego 2022
Razem z naszym wieloletnim partnerem biznesowym, firmą LEDIN, podjęliśmy się stworzenia portalu tymczasowej bazy noclegowej dla uchodźców z Ukrainy: https://www.polacydlaukrainy.pl/

Nie myśleliśmy, że przyjdą takie czasy, kiedy z niepokojem będziemy zerkać na ekrany telefonów by dowiedzieć się, co dzieje się za naszą granicą. Zaledwie 3, 4 godziny drogi od miejsca, w którym żyjemy. A jednak. Od paru dni czytamy o bombowcach, desantach, ciężkich wozach opancerzonych i dywersji. Z przerażeniem i łzami w oczach oglądamy zdjęcia bombardowanych cywilnych obiektów. Wzruszeni wysłuchujemy wystąpień prezydenta Ukrainy. Przepełnieni dumą śledzimy poczynania naszych Rodaków, którzy z całych sił pomagają wschodnim sąsiadom.

Nie mogliśmy pozostać bezczynni. Razem z naszym wieloletnim partnerem biznesowym, firmą LEDIN, podjęliśmy się stworzenia portalu tymczasowej bazy noclegowej dla uchodźców z Ukrainy: https://www.polacydlaukrainy.pl/  Idea działania portalu jest prosta: chętni niesienia pomocy w maksymalnie prosty sposób zgłaszają lokum. Dostęp do bazy przekazujemy samorządom, które koordynują dalszą akcję relokacji uchodźców. 

Nie znajdujemy słów by wyrazić wdzięczność naszym pracownikom i współpracownikom, którzy w swoim wolnym czasie zaangażowali się w ten projekt. Jesteśmy dumni i zaszczyceni tym, że z Wami pracujemy.  Podziękowania ślemy też w kierunku firm, które wsparły nas technologicznie. Jeśli nasze działania pomogą choć jednej osobie to wiemy, że było warto.