O WMC

Za nami kilkanaście lat pracy w stale rozwijającej się i zmieniającej branży interaktywnej. 

Na swoim koncie mamy już setki zrealizowanych projektów dla średnich, dużych i bardzo dużych przedsiębiorstw i organizacji.

Specjalizujemy się w serwisach internetowych prezentujących relacje inwestorskie, a także w zaawansowanych katalogach produktów służących przejrzystej prezentacji oferty produktowej. 
 

Od kilku lat odważnie wkraczamy w obszar działalności software house’ów.  Już dziś w naszym portfolio produktów dla firm znajduje się kilkanaście rozwiązań takich, jak PIM, intranet, elektroniczne ofertowanie i inne. 


Dla najbardziej wymagających klientów szyjemy rozwiązania na miarę, dostosowane do ich szczególnych wymagań. To produkty niepowtarzalne. Dokładnie takie, jakie wyobraża sobie klient. 
 

Nie zatrzymujemy się. Współczesny świat i otoczenie biznesowe co chwilę zaskakują nas nowymi wyzwaniami, oczekiwaniami, problemami do rozwiązania. Rozumiemy te procesy i czujnie je obserwujemy. 
 

Pomagamy rozwijać się naszym partnerom biznesowym. Razem z nimi szukamy najlepszych rozwiązań.

Doradzamy. Działamy odpowiedzialnie. 
 

Razem z naszymi klientami budujemy ich sukces. Tworzone przez nas rozwiązania są nagradzane w prestiżowych konkursach. 

Poniżej przedstawiamy najważniejsze wyróżnienia i nagrody, jakie otrzymały realizacje wdrożone przez Agencję WMC.

 

złota strona emitenta logo
Złota Strona Emitenta to konkurs na najlepszą stronę internetową spółki giełdowej organizowany przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Spółka LUG S.A. w 2018 roku otrzymała to wyróżnienie już po raz siódmy.  

 

 

 

Katowicka spółka Pro Novum otrzymała w 2018 roku Medal Europejski za portal internetowy www.portalblokipro.pl opracowany w ramach medal europejski projektu koordynowanego przez Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie.
Medal Europejski to nagroda przyznawana innowacyjnym produktom i usługom. Przyznaje ją Business Centre Club w porozumieniu z Europejskim Komitetem Ekonomiczno-Społecznym.

 


 

 

lider informatyki 2015 logotyp
Projekt LBM Manager przygotowany dla katowickiej spółki Pro Novum otrzymał w 2015 roku prestiżowy tytuł Lider Informatyki w kategorii Handel i Usługi.