Aktualności

24 Wrz 2018

Exalo wybiera nowe technologie i poszerza współpracę z WMC

Zielonogórska spółka Exalo należąca do Grupy PGNiG po raz kolejny powierzyła nam zadania związane z jej obecnością w internecie.

Kilka lat temu nasza agencja przygotowała dla Exalo rozbudowany serwis internetowy. Kolejnym etapem współpracy było stworzenie witryn dla oddziałów firmy: Diament Budownictwo oraz Piła Warsztaty Mechaniczne. Następnie przyszedł czas na przygotowanie i wdrożenie interaktywnego kalkulatora na stronie exalo.pl

Obecnie pracujemy nad przeniesieniem głównego serwisu www spółki na nowy system WMC CMS. Bardziej intuicyjny, elastyczniejszy, nowocześniejszy panel administracyjny uprości i zoptymalizuje zarządzanie witryną.

20 Wrz 2018

WMC dla Hotelu Platan

Piękne, eleganckie hotele potrzebują wyjątkowej oprawy również w wirtualnej rzeczywistości.

Cieszymy się, że Hotel Platan to właśnie naszej firmie powierzył zadanie stworzenia nowej witryny internetowej. Premiera już wkrótce.

10 Wrz 2018

Cadway Automotive – witamy w gronie Klientów!

Z przyjemnością informujemy, że firma Cadawy Automotive dołączyła do grona Klientów agencji WMC.

Obecnie pracujemy nad wdrożeniem nowego serwisu internetowego dla tej firmy. Oprócz standardowych mechanizmów nowa witryna zostanie wzbogacona o narzędzia do prowadzenia skutecznej rekrutacji pracowników. O wynikach naszej pracy poinformujemy już wkrótce.

18 Kwi 2018

Dyskretny urok elegancji

Piękne przedmioty wymagają pięknej oprawy... Z ogromną przyjemnością przedstawiamy nasze najnowsze dzieło: serwis internetowy dla marki BRITOP Lighting: britoplighting.pl

Z BRITOP współpracujemy od wielu lat. Produkty tej marki cechuje piękne, nowoczesne, niebanalne wzornictwo.

Wiedzieliśmy, że serwis internetowy, który stworzymy, musi być taki sam: wyjątkowy, elegancki, stanowiący doskonałe tło do prezentacji kolekcji, a jednocześnie przyjazny dla użytkownika i łatwy w aktualizacji. Jesteśmy przekonani, że ten efekt udało nam się osiągnąć.

Zapraszamy na britoplighting.pl.

5 Kwi 2018

Projekt LUMEL – więcej niż serwis internetowy

Z dumą informujemy, że w ostatnich dniach swą premierę miał serwis internetowy zielonogórskiej firmy LUMEL S.A.

Projekt lumel.com.pl to z jednej strony odświeżenie wizerunku internetowego fimy, nowa szata graficzna, dostosowanie serwisu do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, przyjazna prezentacja oferty produktowej przedsiębiorstwa, a z drugiej zupełnie nowe narzędzia do komunikacji firmy z jej partnerami handlowymi.

Na szczególną uwagę zasługuje Konfigurator produktów lumel.com.pl/konfigurator – narzędzie umożliwiające skonfigurowanie produktu według indywidualnych wymagań. System umożliwia również złożenie zapytania o produkty.

Już wkrótce na lumel.com.pl uruchomiona zostanie platforma Strefa Partnera, gdzie partnerzy biznesowi firmy dokonywać będą samodzielnych wycen produktów.

2 Kwi 2018

W drodze na Giełdę

WMC software house & interactive agency rozpoczęła współpracę z firmą Danwood Holding S.A. - liderem rynku prefabrykowanych domów drewnianych w standardzie "pod klucz". Zapraszamy do zapoznania się z serwisem korporacyjnym spółki: danwood-holding.pl

Zadaniem naszej agencji było przygotowanie w stosunkowo krótkim czasie koncepcji funkcjonowania witryny, jej projektu graficznego, wdrożenie systemu WMC CMS oraz zasilenie serwisu przekazanymi treściami.

Serwis danwood-holding.pl zostanie wkrótce rozbudowany o nowe funkcjonalności związane z debiutem spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Przez kolejne tygodnie na stronie będą pojawiać sie nowe treści i narzędzia, które wspomogą funkcjonowanie firmy na Giełdzie. Zachęcamy do śledzenia tego, co dzieje się w serwisie internetowym spółki. Będziemy też na bieżąco informować o kolejnych wdrożeniach na danwood-holding.pl/.

20 Mar 2018

Relacje inwestorskie – nasze mocne strony!

Już za parę tygodni zaprezentujemy nasze najnowsze dzieło: serwis relacji inwestorskich dla debiutującej na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych spółki.

Relacje iwestorskie to obszar, w którym czujemy się szczególnie dobrze. Nasi giełdowi klienci wielokrotnie zgłaszali swoje serwisy do konkursu Złota Strona Emitenta, a zrealizowany przez naszą Agencję serwis IR dla spółki LUG aż pięciokrotnie zdobył to zaszczytne wyróżnienie!

Serwisy relacji inwestorskich muszą godzić z jednej strony wymagania dobrych praktyk spółek notowanych na giełdzie, a z drugiej być zgodne z obowiązującymi trendami w projektowaniu, przyjazne dla użytkowników i bezpieczne. Jesteśmy pewni, że nasze realizacje serwisów IR spełniają wszystkie te warunki.

12 Lut 2018

MAKAR Bakalie – czas na zmiany!

Z przyjemnością informujemy, że już po raz trzeci będziemy realizować serwis produktowo-firmowy dla MAKAR Bakalie. Witryna zyska nową grafikę, zostanie dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, pojawią się także nowe funkcjonalności. Ponadto, w serwisie znajdzie się wszystko to, co obecnie stanowi o jego atrakcyjności: artykuły poradnikowe, aplikacje prezentujące wpływ bakalii na zdrowie, przepisy kulinarne i wiele innych interesujących treści.

6 Lut 2018

Pracuj z WORKSYSTEMEM

Skuteczne, łatwe i przyjazne zarządzanie czasem pracy oraz projektami w firmie to kluczowe wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy. W WMC stworzyliśmy niezwykle proste i przejrzyste narzędzie do efektywnego planowania i zarządzania: WORKSYSTEM.


System obejmuje m. in. zakładanie zadań i podzadań, planowanie budżetów godzinowych i terminów realizacji, alerty, przejrzyste raporty, moduł klientów i urlopów.  WORKSYSTEM świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczna jest kontrola nad przebiegiem realizacji zadań, zarówno w ujęciu osobowym, jak i przedmiotowym. WORKSYSTEM pozwala w szybki sposób ocenić efektywność projektu, porównać różne zadania pod kątem czasu i kosztu ich realizacji, a także monitorować wtydajność pracowników.

Zapraszamy do kontaktu - dowiedz się więcej i zapytaj o wdrożenie WORKSYSTEMU.

16 Lis 2017

Platforma Product Information Management dla WADER

WADER to jeden z czołowych polskich producentów zabawek. Agencja WMC przygotowała dla tej firmy koncepcję wdrożenia i funkcjonowania platformy Product Information Management, czyli miejsca, w którym przechowywane będą pełne dane o ofercie produktowej przedsiębiorstwa.


O szczegółach dalszej współpracy i realizacji PIM poinformujemy wkrótce.

27 Lis 2017

metalTEAM

Multimedia, zaawansowana wyszukiwarka produktów, perfekcyjnie dopracowana prezentacja oferty, spójna i estetyczna szata graficzna - to cechy, które wyróżniają naszą najnowszą realizację: witrynę metalteam.pl.


Zapraszamy do wizyty na stronie: metalteam.pl

12 Wrz 2017

techTEAM w gronie naszych klientów

Tech TEAM jest wiodącym dostawcą kompleksowych usług z zakresu projektowania i produkcji specjalistycznych systemów mocujących do obrabiarek i urządzeń CNC.

Nasza agencja przygotowała dla tej firmy serwis prezentujący markę, jej ofertę oraz realizacje. Witryna jest przygotowana do prezentacji na urządzeniach mobilnych.

Odwiedź techteam.pl

24 Lip 2017

Fivestar - serwis na piątkę

Niedawno pisaliśmy o kilku realizacjach dla naszego stałego klienta, firmy Amtra, a tymczasem mamy kolejny powód do pochwalenia się współpracą z tą firmą: serwis produktowy fivestar.pl.

W witrynie znaleźć można komplet informacji o produktach marki Fivestar. Ambasadorem tego produktu jest znany kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz. Serwis zbudowany został w oparciu o najnowszy system WMC CMS.

Zapraszamy do wizyty: fivestar.pl.

10 Maj 2017

WMC CMS - nowe otwarcie, nowa jakość

Stało się! Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że zakończyliśmy prace nad najnowszą wersją WMC CMS.

Nasz nowy system oparty jest na frameworku Symfony, dzięki czemu zyskał nowe możliwości rozbudowy i aktualizacji. Z dumą pragniemy podkreślić, że najnowsza wersja WMC CMS jest zgodna z najlepszymi standardami, a także odpowiada wzorcom optymalnej budowy aplikacji internetowych.
Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

27 Lut 2017

Amtra - 3 razy tak!

Z firmą Amtra z Sosnowca Agencja WMC współpracuje już od kilku lat. Tym razem klient powierzył nam przygotowanie aż 3 serwisów internetowych: firmowego amtra.pl oraz dwóch produktowych: marki Clinex i Moje Auto.

Serwisy miały otrzymać nowe tchnienie graficzne oraz funkcjonalne, a także sprostać obecnym wymaganiom internautów i być w pełni dostępne na urządzeniach mobilnych.

Zapraszamy do obejrzenia realizacji: amtra.pl, clinex.com.pl, moje-auto.pl

14 Wrz 2016

Exalo - wspieramy lidera rynku

Efektywna, profesjonalna, skuteczna - taka jest firma Exalo, lider usług wiertniczo-serwisowych na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.
Stworzyliśmy serwis, którego zadaniem było sprostać oczekiwaniom tego wymagającego partnera.

Exalo Drilling S.A. będąca częścią polskiego giganta PGNiG, to nowy klient w portfolio naszej Agencji. Dla spółki wykonaliśmy serwis korporacyjny.
Bardzo nowoczesna, elegancka grafika stanowi doskonałe tło dla trudnej do zobrazowania tematyki, jaką jest przemysł ciężki.
Zapraszamy do odwiedzenia witryny: www.exalo.pl

15 Lip 2016

CNT S.A. – serwis dla wymagających

Trzy cele: zbudować nowoczesny, atrakcyjny serwis internetowy, spełnić surowe wymagania dotyczące witryn spółek notowanych na GPW i w końcu stworzyć przyjazne narzędzia dla użytkownika. Udało się. Zapraszamy na https://cntsa.pl

Najnowsza realizacja naszej agencji to serwis korporacyjny z rozbudowaną sekcją relacji inwestorskich zrealizowany dla spółki CNT S.A. Nasz klient szczególną uwagę przywiązywał do spełnienia licznych, szczegółowo określonych wymogów stawianych spółkom publicznym. Prezentacja danych finansowych, raportów giełdowych, informacji o walnych zgromadzeniach i ładzie korporacyjnym wykonana została w czytelny, uporządkowany i zgodny z przepisami prawa sposób.
Po kilku miesiącach pracy nad witryną możemy z satysfakcją stwierdzić, że razem z naszym klientem udało nam się stworzyć wzorcowy serwis relacji inwestorskich. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji konkursu Złota Strona Emitenta serwis CNT S.A. powalczy o najwyższą nagrodę.
Zapraszamy do wizyty na https://cntsa.pl, również w wersji mobilnej.

5 Lip 2016

WMC i Caius wspierają profesjonalistów

Caius to autorski program firmy Immergas dla profesjonalnych instalatorów. Zapraszamy do zapoznania się z drugą edycją tego programu i serwisem wykonanym przez naszą Agencję.

Odświeżona została szata graficzna serwisu Caius, dodatkowo serwis został wzbogacony o wersję RWD.
Instalatorzy będą także korzystać z aplikacji na urządzenia mobilne, dzięki której szybko zarejestrują urządzenie Immergas i wezmą udział w programie Caius. Aplikacja już wkrótce będzie dostępna w sklepie Play.
Odwiedź: www.caius.pl

13 Cze 2016

Serwis LUG S.A. Złotą Stroną Emitenta po raz piąty!

Wieloletni klient naszej Agencji, spółka LUG S.A., zwyciężył w dziewiątej edycji konkursu Złota Strona Emitenta. Spółka otrzymała tę nagrodę w kategorii firm z rynku NewConnect już po raz piąty.

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych i obejmuje ponad 900 notowanych spółek (GPW i NewConnect). Komisja konkursowa ocenia serwisy relacji inwestorskich pod kątem zawartości merytorycznej, a także pod kątem ich konstrukcji funkcjonalnej, wygody użytkowników, prawidłowego funkcjonowania i niezawodności.
W ciągu najbliższych tygodni opublikowany zostanie nowy serwis relacji inwestorskich spółki LUG. Mamy nadzieję, że również on powalczy w przyszłym roku o tytuł Złotej Strony Emitenta.
Zapraszamy na http://www.lug.com.pl/relacje-inwestorskie

13 Maj 2016

Lightcenter.pl - zapraszamy na zakupy!

Wygodne, szybkie i udane zakupy? Takie rzeczy tylko w Internecie. Zapraszamy na www.lightcenter.pl. Nasza Agencja pracowała nad koncepcją funkcjonalną serwisu i zajmowała się wdrożeniem sklepu.

Oferta www.lightcenter.pl to kilka tysięcy lamp i akcesoriów oświetleniowych. Sklep oferuje wygodną formę zakupów on line, możliwość przechowywania wybranych produktów w schowku, a także ułatwia dobranie niezbędnych akcesoriów i uzupełnienie zakupów o produkty pasujące do wybranego asortymentu.

11 Sty 2016

Grupa Kapitałowa EC Będzin - poszerzamy współpracę

Ze spółką EC Będzin nasza Agencja współpracuje już od wielu lat. Obecny serwis firmy www.ecbedzin.pl jest już naszą trzecią realizacją dla tego Klienta. W zeszłym roku poszerzyliśmy współpracę.

Obecnie obejmuje ona prace dla całej Grupy Kapitałowej EC Będzin. Zrealizowaliśmy dla niej w sumie cztery serwisy: www.ecbedzin-grupa.pl, www.ecbedzin-spzoo.pl, enut.pl i wspomniany www.ecbedzin.pl.
Wszystkie witryny zostały wykonane w technologii RWD.

8 Sty 2016

WMC dla firmy Imperial

Spółka Imperial jest wiodącym w Europie producentem opraw oświetleniowych. Na rodzimym rynku obecna jest od ponad dwudziestu lat. Dysponuje własnym biurem projektowym tworząc nie tylko funkcjonalne, ale i piękne produkty. Z dumą pragniemy poinformować, że Imperial wybrał do współpracy naszą Agencję.

Dla tej spółki stworzyliśmy serwis internetowy w technologii RWD. Witryna prezentuje informacje o firmie, jej osiągnięciach, warunkach współpracy, ale jej zasadnicza część to ta poświęcona ofercie produktowej. Czytelna i atrakcyjna w formie prezentacja ułatwia zapoznanie się z obszerną ofertą firmy Imperial. Serwis można przeglądać również w wersji angielskiej.

5 Lis 2015

Piękny i funkcjonalny - nowy serwis ACS Dagma

Elastyczny, rozbudowany, nowoczesny, użyteczny i po prostu piękny - taki jest nowy serwis www.acsdagma.com.pl stworzony we współpracy z wieloletnim klientem naszej Agencji, katowicką firmą Dagma.

Tym razem o nowym serwisie opowiada Michał Niezgoda, online project manager w firmie Dagma, odpowiedzialny za realizację projektu:

„Podstawą działania najistotniejszych mechanizmów w serwisie jest rozbudowany i wielowymiarowy katalog produktów (czyli szkoleń). Zarówno katalog, jak i wdrożony w projekcie CMS daje nam o wiele większe, niż dotychczas możliwości działania. Elastyczność systemu sprawia, że możemy w szybki, łatwy i maksymalnie zautomatyzowany sposób zarządzać contentem serwisu. Dla nas to bardzo istotna cecha tego wdrożenia, dzięki niej oszczędzamy czas oraz porządkujemy i systematyzujemy naszą pracę.
Nowa strona jest wykonana w standardzie RWD, co w dzisiejszych czasach jest oczywistą koniecznością. Piękna i minimalistyczna grafika sprawia, że przeglądanie zawartości serwisu staje się proste i jednocześnie przyjemne.
Na szczególną uwagę zasługuje wyszukiwarka produktów oraz nowy kalendarz z terminami szkoleń - oba mechanizmy bazujące na katalogu produktów.”

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.acsdagma.com.pl.

16 Paź 2015

www.elektrotim.pl mobilnie

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną realizacją w naszym portfolio - serwisem firmowym wrocławskiej spółki Elektrotim S.A.

Z tą firmą współpracujemy od lat, obecny serwis to już druga wspólna realizacja. Tym razem witryna została przygotowana zgodnie ze standardami RWD. Dzięki temu informacje z życia firmy Elektrotim będzie można śledzić w wygodny sposób również na tablecie czy smartfonie.Dodatkowo, nasza Agencja przygotowała odświeżoną szatę graficzną witryny oraz wdrożyła najnowszą wersję oprogramowania WMC CMS.

12 Paź 2015

Lider Informatyki 2015 dla Pro Novum za LMB Manager

Nasz klient, firma Pro Novum, otrzymała tytuł Lidera Informatyki 2015 za LBM Manager - platformę informatyczną stworzoną przez Agencję WMC. Organizatorem konkursu było czasopismo Computerworld.

Pro Novum znalazła się w finale tegorocznego konkursu wraz ze znaczącymi i doświadczonymi konkurentami: firmami Orange i Gino Rossi.
Computerworld zamieścił na swej stronie opis LBM Manager. Czytamy w nim m.in., że „Platforma ta radykalnie usprawniła procesy badań materiałowych urządzeń (…)” oraz „Dzięki LBM Managerowi zapewniono odpowiednie środowisko pracy dla badaczy i ekspertów oraz inspektorów nadzorujących wykonywanie badań, a w efekcie zoptymalizowano niemal 80% wszystkich prac realizowanych w firmie.”
Prezes Pro Novum Jerzy Trzeszczyński przekazał na ręce dyrektora Agencji WMC Tomasza Bartosika podziękowania i wyrazy uznania za wkład w sukces przedsiębiorstwa. Dyrektor Agencji odebrał je przy okazji XVII Sympozjum Informacyjno-Szkoleniowego organizowanego przez firmę Pro Novum. „Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zaangażowanie. Mamy nadzieję na kolejne wspólne sukcesy” – pisze w liście kierowanym do dyrektora Agencji prezes Trzeszczyński.
Gatulujemy firme Pro Novum tytułu Lidera Informatyki 2015 i cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do tego wielkiego sukcesu.

23 Wrz 2015

Realizacja Agencji WMC w finale konkursu Computerworld Lider Informatyki 2015

Z ogromną dumą i nieskrywaną radością pragniemy poinformować, że stworzona przez naszą Agencję platforma LBM MANAGER dla firmy Pro Novum została zakwalifikowana do finału konkursu Computerworld Lider Informatyki 2015.

LBM MANAGER to dedykowana platforma do zarządzania elektronicznego wszystkimi pracami badawczo-rozwojowymi Pro Novum. System zapewnia środowisko pracy dla badaczy i ekspertów oraz inspektorów nadzorujących badania.
Nasza satysfakcja jest tym większa, ponieważ zostaliśmy zaproszeni przez prezesa firmy Pro Novum na XVII Sympozjum Informacyjno-Szkoleniowe „Diagnostyka i remonty urządzeń cieplno-mechanicznych elektrownii”, na którym omawiana będzie m. in. nasza realizacja.
„Agencję WMC uważamy za ważnego partnera tego projektu (…) Będę zaszczycony mogąc podziękować za pomoc i zaangażowanie w nasze wspólne przedsięwzięcia (…)” pisze w zaproszeniu Jerzy Trzeszczyński, prezes spółki Pro Novum.

10 Wrz 2015

Telegrosik w nowej odsłonie

Firma Telegrosik umożliwia tanie rozmowy telefoniczne, zarówno krajowe jak i zagraniczne. Najnowszy serwis www jest już drugą realizacją naszej agencji dla tej firmy.

Nowa szata graficzna zgodna z aktualnymi trendami, czytelna prezentacja treści oraz technologia RWD (strona responsywna) sprawiają, że serwis wygląda nowocześnie i jest przyjaznym narzędziem dla użytkowników.
www.telegrosik.pl

2 Wrz 2015

Zmysłowo i mobilnie

Zmysłowa Koronka to stworzony przez naszą agencję sklep z wyrafinowaną, elegancką bielizną dla pań. Dzięki mechanizmom filtrów i wyszukiwarek dopasowanie idealnego zestawu nie stanowi żadnego problemu.

Zapraszamy również do korzystania z mobilnej wersji sklepu. Zmysłowa bielizna dostępna na Twoim smartfonie i tablecie już teraz!
www.zmyslowakoronka.pl

28 Sie 2015

Light Center – nowe wyzwanie

Agencja WMC otrzymała zlecenie opracowania i wdrożenia nowego sklepu z lampami i systemami oświetleniowymi Light Center.

Nasza praca polega na przygotowaniu nowej szaty graficznej sklepu oraz wdrożeniu zaawansowanej i przyjaznej dla użytkownika platformy e-commerce. W realizację zadania zaangażowani są graficy, zespół programistów i project managerów, którzy opracowują koncepcję funkcjonowania serwisu.

10 Mar 2015

Poznaj świat bakalii MAKAR

Zapraszamy do odwiedzenia najnowszej realizacji WMC - serwisu www.makar.pl. Krajowy lider w imporcie, produkcji i przetwórstwie bakalii już po raz drugi powierzył nam realizację swej witryny.

Obok prezentacji oferty produktowej firmy MAKAR, w serwisie znalazły się przepisy kulinarne, artykuły lajfstajlowe oraz Atlas zdrowia i urody, w którym dowiecie się, jakie bakalie warto jeść, aby cieszyć się dobrym samopoczuciem.
Zarówno artykuły, jak i koncepcja Atlasu zdrowia i urody są autorstwa naszej agencji.
Zapraszamy do świata bakalii!

19 Gru 2014

ZUE Kraków w gronie klientów WMC

Krakowska Grupa Kapitałowa ZUE to lider polskiego rynku budowy infrastruktury komunikacji miejskiej. Z ogromną przyjemnością informujemy, że w listopadzie rozpoczęliśmy współpracę z tą firmą. Dla naszego krakowskiego klienta przygotujemy serwis korporacyjny z zaawansowaną strefą relacji inwestorskich oraz witryny spółek zależnych.

19 Gru 2014

Krócej niż 2 minuty

Wieloletnia historia marki opowiedziana w kilkadziesiąt sekund. Możliwe? Udowodniliśmy, że tak. Dla naszego klienta, firmy Holbex Sp. z o. o. , stworzyliśmy video obrazujące historię marki VITAPIL, suplementu diety wspomagającego kondycję włosów.

W trakcie pracy nad filmem korzystaliśmy z archiwalnych materiałów dostarczonych przez klienta. Filmowe tricki i dynamiczna animacja sprawiły, że nawet reklamy prasowe sprzed kilkunastu lat nabrały świeżości i ponownie stały się atrakcyjne. Zapraszamy do obejrzenia filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=CUhX0_fy0bQ

2 Lis 2014

LUG – zapraszamy po raz trzeci!

Nasza współpraca z firmą LUG S.A. trwa ponad 6 lat i obfituje w niekwestionowane sukcesy. W tym roku swoją premierę miała trzecia już odsłona serwisu WWW firmy LUG. Nowa witryna zarówno pod względem graficznym jak i technologicznym podąża za najnowszymi trendami w świecie komunikacji internetowej. Istotne informacje podane są w czytelny i przejrzysty sposób, jednocześnie w atrakcyjnej wizualnie formie.

Z ogromną dumą pragniemy również podkreślić, że serwis relacji inwestorskich firmy LUG S.A. już trzykrotnie został nagrodzony tytułem Złotej Strony Emitenta. Gratulujemy!

16 Mar 2014

WMC dla Briloner Leuchten GmbH

Niemiecka firma Briloner to potentat europejskiego rynku producentów oświetlenia, dla którego agencja WMC stworzyła serwis WWW wraz z rozbudowaną prezentacją oferty produktowej. Witryna została przygotowana w trzech wersjach językowych.