ben-kolde-FaPxZ88yZrw-unsplash.png

O WMC

Za nami blisko dwadzieścia lat pracy w stale rozwijającej się i zmieniającej branży interaktywnej.

Na koncie mamy setki zrealizowanych projektów dla średnich, dużych i bardzo dużych przedsiębiorstw i organizacji.
Do niedawna specjalizowaliśmy się głównie w serwisach internetowych, zwłaszcza tych prezentujących relacje inwestorskie i pokazujących ofertę produktową firmy. 

Od kilku lat odważnie wkraczamy w obszar działalności software house’ów. Tworzymy, stale udoskonalamy i rozbudowujemy ofertę dla biznesu. Dla najbardziej wymagających klientów szyjemy rozwiązania na miarę, dostosowane do ich szczególnych wymagań. To produkty niepowtarzalne. Dokładnie takie, jakie wyobraża sobie klient.

Nasz sztandarowy projekt to PIM Lumanti. To stworzona przez specjalistów naszej Agencji platforma do zarządzania ofertą produktową firmy.

Lumanti śmiało wykracza poza funkcjonalności typowe dla standardowych PIMów i oferuje rozwiązania B2B.
Jakie? Po więcej informacji zapraszamy na lumanti.pl oraz do zakładki o PIM.

Nasze Agencja jest również partnerem wdrożeniowym Ergonode  - opensourcowego rozwiązania PIM.

Nie zatrzymujemy się. Współczesny świat i otoczenie biznesowe co chwilę zaskakują nas nowymi wyzwaniami, oczekiwaniami, problemami do rozwiązania. Rozumiemy te procesy i czujnie je obserwujemy.

Pomagamy rozwijać się naszym partnerom biznesowym.

Razem z nimi szukamy najlepszych rozwiązań.

 

Doradzamy.

Działamy odpowiedzialnie.

 

Poniżej przedstawiamy najważniejsze wyróżnienia i nagrody, jakie otrzymały realizacje wdrożone przez Agencję WMC.

9b5bd880f881b54880f463f1dc6f5cff5a34bdff.png

Złota Strona Emitenta to konkurs na najlepszą stronę internetową spółki giełdowej organizowany przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Spółka LUG S.A. w 2018 roku otrzymała to wyróżnienie już po raz siódmy.

f964fb66f139f3bda0d62e5a93352bae4a9c2d7c.png

Katowicka spółka Pro Novum otrzymała w 2018 roku Medal Europejski za portal internetowy www.portalblokipro.pl opracowany w ramach projektu koordynowanego przez Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie. Medal Europejski to nagroda przyznawana innowacyjnym produktom i usługom. Przyznaje ją Business Centre Club w porozumieniu z Europejskim Komitetem Ekonomiczno-Społecznym.

fa40ee0936c0fd9fc9c89146b90853786c1c0594.jpeg

Projekt LBM Manager przygotowany dla katowickiej spółki Pro Novum otrzymał w 2015 roku prestiżowy tytuł Lider Informatyki w kategorii Handel i Usługi.